Praca w Biurze Zarządu w Krakowie

Aktualne oferty pracy:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Opis stanowiska

  • aktywne prowadzenie zakupów i pozyskiwanie klientów w sektorze B2B (Firmy związane z gospodarką odpadami – recyklerzy, firmy komunalne)
  • podtrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi Kontrahentami
  • wsparcie działu zakupów w zakresie administracji biurowej, prawidłowego obiegu  dokumentów (KPO, DPR)
  • bieżąca obsługa Klientów (telefoniczna/mailowa/spotkania)
  • praca w biurze i w terenie

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • profesjonalne szkolenia
  • pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym zespole
  • prywatną opiekę medyczną
  • rozwój zawodowy w nowoczesnej branży ochrony środowiska

Wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi
  • prawo jazdy kategoria B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność słuchania i argumentowania
  • dokładność, sumienność i samodzielność
  • dynamiczność w działaniu, dobra organizacja własnej pracy
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość pakietu Office

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.