Praca w Biurze Zarządu w Krakowie

Aktualne oferty pracy:

KEY ACCOUNT MANAGER

Opis stanowiska

- podtrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi Kontrahentami
- bieżąca obsługa Klientów (telefoniczna/mailowa/spotkania)
- objaśnianie Klientom wymogów prawnych wynikających z Ustawy o gospodarce opakowaniami
i odpadami opakowaniowymi, Ustawy o bateriach i akumulatorach, Ustawy o zużytym sprzęcie
elektrycznym i elektronicznym
- pozyskiwanie Klientów B2B na terenie całej Polski
- praca w biurze (w systemie CRM) oraz w terenie

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + prowizja)
- samodzielne stanowisko
- samochód służbowy
- rozwój zawodowy w nowoczesnej branży ochrony środowiska
- pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym zespole

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku handlowym
- łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi
- umiejętność słuchania i argumentowania
- umiejętność czytania ze zrozumieniem aktów prawnych
- znajomość technik negocjacyjnych oraz metod sprzedaży w relacjach B2B
- wykształcenie min. średnie
- znajomość pakietu Office
- czynne prawo jazdy kategorii B
- mile widziane doświadczenie w branży ochrony środowiska

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.