Aktualności

Finał konkursu (Prze)tworzymy to razem!

20 grudnia 2022 r. w siedzibie Biosystemu odbył się uroczysty finał i przekazanie darowizny w ramach konkursu „(Prze)tworzymy to razem!”.

Zwycięzca konkursu – firma Siemens Healthcare – wskazała jako beneficjenta Fundację Aeris Futuro. Podczas finałowego spotkania, przedstawicielka Siemens Healthcare, Pani Milena Zgódka, przekazała czek Prezesowi Fundacji, Panu Markowi Piątkowskiemu. Pani Milena przyjęła również, w imieniu Siemens Healthcare, pamiątkową statuetkę powstałą z przetworzonych elektroodpadów oraz ekologiczny dyplom, który po zasadzeniu przeistoczy się w łąkę kwietną.

Akcja została zorganizowana z okazji 20-lecia firmy Biosystem. Głównym zadaniem Firm uczestniczących w konkursie było zebranie jak największej ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wśród swoich Pracowników. Zgodnie z regulaminem akcji, darowizna w wysokości 16 598 zł (odpowiadająca masie 16 598 kg sprzętu, zebranego przez uczestników akcji), została przekazana fundacji działającej na rzecz ochrony środowiska.

Misją Fundacji Aeris Futuro jest przeciwdziałanie globalnej zmianie klimatu, poprzez zwiększenie różnorodności biologicznej i krajobrazowej oraz wspieranie rozwoju społeczności lokalnych. Fundacja przeznaczy środki na sadzenie drzew i edukację ekologiczną, która jest podstawą do zapobiegania zanieczyszczeniu powietrza, wody i gleby.

Dziękujemy naszym Klientom za wyjątkowe zaangażowane w przeprowadzenie zbiórki elektroodpadów, które umożliwiło przeprowadzenie realnych działań poprawiających stan środowiska naturalnego.

Laureaci konkursu:

I MIEJSCE: SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O. O.

II MIEJSCE: BLACHOTRAPEZ SP. Z O. O.

III MIEJSCE: RAWLPLUG S.A.

Finaliści konkursu:

ALBEA POLAND SP. Z O. O.
ANDRE ABRASIVE ARTICLES SP. Z O. O. SP.K.
BARRY CALLEBAUT MANUFACTURING POLSKA SP. Z O. O.
CANPACK S.A.
COMARCH S.A.
CONVERTERTEC POLAND SP. Z O. O.
DAWTONA SP. Z O. O.
FIBRAIN SP. Z O. O.
GEBERIT SP. Z O. O.
GRUPA KĘTY S.A.
HL DISPLAY GLIWICE SP. Z O. O.
IVY TECHNOLOGY POLAND SP. Z O. O.
KOPALNIA WAPIENIA "CZATKOWICE" SP. Z O. O.
KUPIEC SP. Z O. O.
PLASTIC OMNIUM AUTO SP. Z O. O.
POLMLEK RACIĄŻ SP. Z O. O.
ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SP. Z O. O.
THERMOPLAST PERMANENT DEVELOPMENT S.A.

Aktualności