Aktualności

Nowa akcja promocyjna „Prezenty za stare sprzęty”

W ramach projektu elektrosmieciarka.pl wystartowaliśmy z nową akcją promocyjną „Prezenty za stare sprzęty! Akcja skierowana jest to mieszkańców Polski Południowej. Jeśli masz w domu zbędną lodówkę, pralkę, zmywarkę lub inny zużyty sprzęt to skontaktuj się z nami. Całkowicie za darmo przyjedziemy, zabierzemy, zniesiemy i wywieziemy niepotrzebne starocie, pozostawiając Ci w prezencie nowiutką SUSZARKĘ DO WŁOSÓW (za dwa duże sprzęty) lub ekologiczną torbę (za jeden sprzęt).

Elektrośmieciarka.pl to nasz projekt o charakterze edukacyjno-informacyjnym połączony z odbiorem zużytej elektroniki bezpośrednio od mieszkańców miast Polski Południowej. Do udziału w akcji zapraszamy osoby prywatne.

Celem projektu jest przede wszystkim:

  • zwiększenie wiedzy i świadomości ekologicznej na temat prawidłowego pozbywania się elektroodpadów,
  • umożliwienie mieszkańcom wybranych miast Polski pozbycia się odpadów, które nie powinny znaleźć się w zwykłym koszu na śmieci.

Organizatorem projektu jest Biosystem Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA, Organizatorem naszego projektu Elektrosmieciarka.pl jest Biosystem Elektrorecykling Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA Biosystem SA realizuje odbiór sprzętów, a następnie przekazuje je do  Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego Elektronicznego w Bolęcinie k/Chrzanowa.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej odświeżonej strony projektu elektrosmieciarka.pl

Aktualności