Aktualności

2016

Więcej...

Wesołych Świąt

Dziękując za okazane zaufanie i współpracę życzymy wszystkim Klientom i Partnerom pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Niech nadchodzący Nowy Rok 2017 będzie czasem licznych sukcesów zawodowych i udanych inwestycji.

Więcej...

Projektowane zmiany w ustawie o odpadach

Na stronie Rządowego Centrum Legislacji opublikowany został projekt ustawy (z dn. 23 listopada br.) o zmianie ustawy o odpadach, będący odpowiedzią na zmiany w przepisach Unii Europejskiej w zakresie gospodarowania odpadami.

Więcej...

Wyniki III edycji Pana Sprzątalskiego

Zakończyła się III edycja projektu pt.: „Pan Sprzątalski” trwająca od 3 października do 30 listopada br. Tym razem do akcji zaprosiliśmy uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych województwa śląskiego. Łącznie w III edycji projektu wzięło udział około 2000 uczniów.

Więcej...

Podsumowanie V Wrocławskich Dni Elektrorecyklingu

Dobiegła końca V edycja Wrocławskich Dni Elektrorecyklingu – cyklicznej akcji edukacyjnej na temat selektywnego pozbywania się zużytego elektrosprzętu. 24 listopada poznaliśmy zwycięzców gry miejskiej, którzy postanowili sprawdzić swoją wiedzę ekologiczną.

Więcej...

Laureaci Podhalańskich Dni Recyklingu zwiedzili Zakład Przetwarzania ZSEiE w Bolęcinie

Od 23 września do 10 października uczniowie nowotarskich szkół wzięli udział w Elektrokonkursie, organizowanym w ramach Podhalańskich Dni Recyklingu. Nagrodą główną była wycieczka edukacyjna do Zakładu Przetwarzania ZSEiE Biosystem SA w Bolęcinie.

Więcej...

VI edycja programu "ZBIERAJ BATERIE"

Pierwszego września rozpoczęliśmy VI Edycję Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE!”. Zapraszamy do konkursu na najwiekszą zbiórkę zużytych baterii. Na finalistów czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej...

Podhalańskie Dni Recyklingu

Interaktywna wystawa, upcyklingowe warsztaty, pokaz mody recyklingowej oraz liczne konkursy i zabawy znalazły się w programie Podhalańskich Dni Recyklingu, które odbyły się w sobotę 9 lipca w Nowym Targu.


Więcej...

Prace nad projektem ustawy o odpadach

Trwają prace nad nowelizacją ustawy o odpadach. Projekt przewiduje m.in. doprecyzowanie przepisów dotyczących zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Więcej...

Laureaci II edycji Pana Sprzątalskiego

Znamy już laureatów konkursów ekologicznych organizowanych w ramach II edycji projektu „Pan Sprzątalski”! Tym razem uczestnikami akcji byli uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych województwa małopolskiego.