Aktualności

2020

Więcej...

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować Państwu za dotychczasową współpracę oraz złożyć życzenia zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności.

Więcej...

Szczegółowe wymagania dla magazynowania odpadów

Od 1 stycznia 2021 r. wchodzi w życie rozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań dla magazynowania odpadów. Firmy muszą zweryfikować, czy miejsca magazynowania ich odpadów spełniają wytyczne określone w rozporządzeniu. Na sprawdzenie pozostało niewiele czasu.

Więcej...

Włącz Eco Wyobraźnię jest już na Facebooku! Odwiedź profil naszej kampanii

Na portalu społecznościowym Facebook jest już obecny profil naszej kampanii edukacyjnej Włącz Eco Wyobraźnię. W cyklicznie publikowanych postach będziemy informować o przebiegu naszych projektów edukacyjnych oraz możliwości wzięcia w nich udziału.

Więcej...

Kontynuacja XI edycji programu Zbieraj Baterie i Telefony!

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego kontynuujemy IX edycję programu Zbieraj Baterie i Telefony, którą byliśmy zmuszeni zawiesić ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju. Od 1 września 2020 roku wznawiamy odbiór zużytych baterii i telefonów oraz zapraszamy do udziału w Miesiącu Finałowym.

Więcej...

Zbiórka elektroodpadów w Bielsku-Białej

Od 4 września br we współpracy z Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej rozpoczynamy kolejną, jesienną akcję zbiórki elektroodpadów. W wyznaczonym miejscu i terminie, mieszkańcy miasta będą mogli bezpłatnie pozbyć się zużytych elektrourządzeń.

Więcej...

Przesunięcie terminów składania sprawozdań do BDO za rok 2019

Na mocy ustawy z dnia 14 maja 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, zostały przesunięte terminy składania sprawozdań za rok 2019.

Więcej...

Pan Sprzątalski zaprasza na swój profil na Facebooku!

Jednym z projektów edukacyjnych organizowanych przez Grupę Biosystem w ramach ogólnopolskiej kampanii Włącz Eco Wyobraźnię jest akcja Pan Sprzątalski, skierowana do dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych. Pomimo zawieszenia akcji w szkołach ze względu na pandemię Covid-19, Pan Sprzątalski zaprasza na swój profil na Facebooku.

Więcej...

Wznawiamy odbiór baterii i telefonów ze szkół

Od 13 maja 2020 roku wznowiliśmy odbiór zużytych baterii i telefonów  z placówek biorących udział w IX edycji projektu "Zbieraj Baterie i Telefony".

Więcej...

Wiosenne zbiórki elektrodpadów w Bielsku-Białej

Biosystem S.A. we współpracy z Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej rozpoczyna wiosenną edycję zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która będzie trwała od 4 maja do 29 czerwca.

Więcej...

Wznowienie odbiorów ZSEiE realizowanych przez Elektrośmieciarkę

Od dnia 27 kwietnia 2020 wznawiamy usługę Elektrośmieciarka. Odbiory elektroodpadów od Klientów indywidualnych na terenie Krakowa i miast Górnego Śląska realizowane będą rezlizowane zgodnie z dotychczasowym harmonogramem dostępnym na stronie elektrosmieciarka.pl .