Pan Sprzątalski zaprasza na swój profil na Facebooku!

Pan Sprzątalski zaprasza na swój profil na Facebooku!

Jednym z projektów edukacyjnych organizowanych przez Grupę Biosystem w ramach ogólnopolskiej kampanii Włącz Eco Wyobraźnię jest akcja Pan Sprzątalski, skierowana do dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych. Pomimo zawieszenia akcji w szkołach ze względu na pandemię Covid-19, Pan Sprzątalski zaprasza na swój profil na Facebooku.

Głównym tematem projektu są zasady postępowania z odpadami. Poprzez liczne materiały edukacyjne w postaci filmów animowanych, prezentacji czy barwnie ilustrowanych książeczek prezentujących przygody Pana Sprzątalskiego, zarówno uczniowie, jak również ich rodzice mogą zapoznać się z aktualnymi metodami segregowania oraz ograniczania ilości odpadów powstających w ich domach.

Odwiedzając profil Pana Sprzątalskiego na Facebooku nie trzeba być zalogowanym użytkownikiem. Dołączając jednak do grona osób lubiących jego profil, można uzyskać wgląd w najnowsze wydarzenia związane z akcją, ciekawe dyskusje i porady dotyczące przyjaznych dla środowiska sposobów radzenia sobie z odpadami.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i polubienia profilu Pana Sprzątalskiego! https://www.facebook.com/PanSprzatalski.

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo również na stronie www.pansprzatalski.pl.

Wróć